Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlfrontinozom magam szerelmi...

Túlfrontinozom magam szerelmi csalódás ellen, így inkább végigalszom az életemet?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Itt van mindennek az előzménye,délután háromtól elkezdtem aludni,most keltem fel 5 szem 0,5östől.Nem célom,hogy meghaljak,ahhoz több kéne,meg nem akarok szellemi fogyatékosként felkelni,csupán menekülök a valóságtól.Tudom, hogy mennyit szabad.Ez az ember ugye nem először nézett hülyének, régebben durvábban nyomtam, felkelés után láttam a nyomait, hogy miket csináltam. Meddig lehet ezt kivitelezni maradandó károsodás nélkül?


2016. aug. 17. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tovabb semmikepl, allj le. Sajat erdeked
2016. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában csak kicsit kótyagosan beszélek, járok ilyenkor, de volt már, hogy arra keltem fel, hogy összejégkrémeztem a falat.Egyeszer ittam rá alkoholt, akkor az üvöltő zene közben sikerült elaludnom egy buliban. Akkor nagyon gáznak éreztem, azt mondtam, hogy többet ilyet nem csinálok. De most mégis rászorulok, hogy elmeneküljek az ébrenléttől.
2016. aug. 17. 02:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mondhatjuk, hogy drogozol, igaz?

Sokáig nem lehet csinálni, az biztos.

Remélhetőleg a pszichiáterednek fel fog tűnni, hogy rekordsebességgel fogy a gyógyszered, majd ő kitalál valamit. Most mondhatnám, hogy tudatmódosítók helyett járjál pszichoterápiára, és tanuld meg feldolgozni a fájdalmaidat, de minek, úgyis tudod.

2016. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jártsm rgy ideig, de akkor jobban voltam, látta, hogy? akkor nincs értelme, mert jől vagyok. Most visszaestem, nem is látom értlemét a papolásának,meg hogy újra bőgjek egy sort.Most is csak aton jár az eszem, hogy van még durván 20 szemem, az mire elég: semmire....Azon pörög az agyam, hogy szerezhetnék még....
2016. aug. 17. 19:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kicsit kótyagos íráért még mindig a frontin hatása alatt vagyok
2016. aug. 17. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj szembenézni azzal a ténnyel, hogy máris kőkeményen szerfüggő drogos vagy és semmivel sem kevesebb jogosultságod egy komoly elvonókúrához , mint egy olyannak, aki évek óta lövi magát!

Nem csodálkoznék , ha kiderülne , hogy nem legális úton jutsz a gyógyszerhez , vagy más tablettáit szeded.

Epilepsziásként megismertem több ilyen nyugibogyót, részint személyesen , részint láttam másokon magam körül a szellemi pusztulást. Visszafordíthatatlant , maradandót is.

A Frontin és a többi ilyen szer pont magasról tesz arra, hogy te egy reggel szellemi fogyatékosként, vagy még "normálisként" akarsz-e felkelni. Főleg alkohollal kombinálva. Ne itt várj választ, hanem igen gyorsan értesd meg ÖNMAGADDAL, hogy a maradandó károsodás pontos dátumát orvos sem tudja megmondani. Itt egy olyan hozzászólást olvastál , ami elől tuti, hogy szintén menekülnél. Csakhogy a valóság akkor is utolér, ha te nagyon nem akarsz szembenézni vele, nem fog egyezkedni veled , haladékot sem kaphatsz. Mielőbbi gyógyulást.....ha nem vagy túl máris a "maradandó károsodáson". Tehát azon a kezdeti szakaszon , amikor már nem is akarod letenni a "szert". Gondolkozz , amíg van mivel! : szorítok neked!

2016. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi lett a vége sikerült leszokni róla?
2021. szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7! Nem akarok vészmadár lenni, de szerinted még él, illetve van olyan szellemi állapotban, hogy érdekelje őt, él-e vagy sem? Aki szerelmi bánat ellen használ Frontint, az, ha a gyógyszert le is tette, talál helyette mást, hogy tovább gyilkolja magát. Üdv . #6
2021. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!