Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyulás szorongásból?...

Gyógyulás szorongásból? Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akik szorongással, depresszióval és/vagy pánikbetegséggel küzdenek vagy már leküzdötték.

Figyelt kérdés

30 éves fiatal nő vagyok és most szorongásos, depressziós panaszokkal küzdök, most vagyok az utam elején, nagyon AKAROM a gyógyulást és sokat segítene , ha olyanokkal tudnék beszélgetni akik már átéltek hasonlót és tapasztalatokat cserélnénk.

Pécsi vagyok egyébként, és gondoltam arra is, hogy ha többen lennénk és nyitottak vagytok, egy "önsegítő" csoportban néha összejönni és beszélgetni, hallottam már ilyenekről csak most nem tudok konkrétan egyet sem sajnos.

Annyit szeretnék kérni, hogy a szélsőségesen megnyilvánulók (pl. a teljesen gyógyszerellenesek vagy azok akik ezt még soha nem élték át és hülyeségnek tartják stb.) ne írjanak, mert az nem segít.

Köszönöm szépen!



2016. aug. 31. 07:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia. Én benne vagyok 20 éve. 3 komoly mélypontom volt eddig. Egyre durvábbak és hosszabbak. Eddig gyógyszermentesen kijöttem a hullámvölgyekből most már nyugtatót kell szednem. De alapvetően természetes gyógymód párti vagyok. Növényi szerek és terápia. Relaxációs gyakorlatok légzéstechnika és kognitív terápia. Nekem ez segít. (Reneau Z. Peurifoy: Szorongás fóbiák pánik c könyve nagyon hasznos engem a pszichiátriai osztály küszöbéről hozott vissza, megértette velem mi történik a testemben és az agyamban) Sajnos nálam genetikai hajlam plusz környezeti hatások is belejátszanak. Gyógyíthatatlan. De próbálok együtt élni vele. 38/N
2018. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!