Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséggel és depresszió...

Pánikbetegséggel és depresszióval lehetséges a leszázalékolás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 15:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Én még pluszban cukorbeteg is vagyok, és magas vérnyomásos. Napi 4x inzulinozom magam, még sem százalékolnak le. De ha van sok pénzed, akkor lehet hogy Neked sikerül. Én is ismerek nagyon sok olyat, akinek semmi baja, és le van százalékolva, és rajtam röhögnek, nem hiszik el, hogy nekem nem sikerül, pedig mennyi bajom van.
2013. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha amputált vagy, talán akkor se.
2013. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság hogy nem is szeretném leszázalékoltatni magam, mert dolgozni akarok és fogok is. Csak az ismerősök azt mondták, hogy ezzel a betegséggel próbáljam meg.
2013. ápr. 16. 17:21
 4/30 anonim ***** válasza:
sajnamajna esélytelen. pedig komoly betegségek, legalábbis az eleje, amig nem tanulsz meg vele együtt élni. Szerintem akkor abban a pár hónapban, évben munkaképtelen az ember. Mégsem lehet vele leszázalékoltatni magad. táppénzre mehetsz ha rendes a dokid. Járjál el pszichiáterhez, úgy jobban kiírnak. egyébként se kapnál lf. sem
2013. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2%
Együtt élni? Ezek kezelhető, gyógyítható betegségek, leszázalékolni??? Atyaúristenem
2013. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem betegség a leszázalékolás szempontjából.

Ahogy a mozgáskorlátozottság, cukorbetegség, magas vérnyomás sem.

Ha tavaly hallottad, a leszázalékolt betegeket visszahívták felülvizsgálatra, kivéve az I. ill. II. rokkantsági csoportba tartozókat, az 57 éven aluli rokkantakat szintén.

Ne tudd meg, milyen embereket nyilvánítottak munkaképesnek! Fél lába hiányzik? Vállaljon ülő munkát.

Cukorbeteg? Szedje a gyógyszert.

Talán azt százalékolják le, akinek a fél lába a sírban van. De ha jó a keze, nem biztos, mert ki tud mászni.

Talán csak a tumorosokat százalékolják le, egy ideig, azt sem véglegesen.

2013. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%
Azért ne legyünk már ilyenek, hát akárhogyis depresszióval meg pánikbetegséggel leszázalékolni? Ezt ne akarjátok már a kormány nyakába varrni, akármennyire is elitélem őket, meg rossz amit csináltak, de hamarabb százalékoltatnék le valakit kevés iq miatt, mint depresszióért...
2013. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%
Előbb próbáld meg, gyógyíttatni. Ne a nyakunkon ingyen élni.
2013. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
asszem a tumorosokat se százalékolják le, csak akkor amíg tart a kemó.
2013. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Polka78 válasza:
szerintem érdemes megpróbálni, de lehet, hogy csak kb. 20%-ot kapsz.
2013. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!