Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopatán mosolygó...

Egy pszichopatán mosolygó kutyát látok az álmomban. Nem biztos, hogy kutya, de én csak ezt tudom belőle ki venni. Pontosabban egy Szibériai Huskyt. (? )

Figyelt kérdés
Olyan 1 hónappal ezelőtt úgy döntöttem, hogy megnézem az Email címem. Arra lettem figyelmes, hogy egy személy, akit még csak nem is ismerek, levelet küldött, tárgy alapvetően egy nagy kupac semmi volt, csak egy kötőjel, és semmi más. Maga a levélben egy szimpla "bocsi" volt közölve, fogalmam sincs miért kért elnézést. Ezt követően egy link, amit kb egy perc gondolkodás után, meg is nyitottam. Nem tudom mennyit számít, de a link "smiledog.jpg" néven volt megnevezve. Megnyitás után, az elnevezés érthető is volt, ugyanis egy kép fogadott, amin egy mosolygós kutya, és mellette egy kéz volt ki vehető. Egyértelműen a kép, egy nagyon sötét helyen készült, a vakú világította meg a kutyát, illetve a mellette lévő kezet. Annyit tudtam belőle leszűrni, hogy egy illető, meg akarta simogatni a kutyát, fogalmam sincs miért sötétbe. Bántani egyértelműen nem szándékozta, az állat magabiztos volt, nem szorongott, és nagyon jól ápolt. A kéz sem volt ökölbe szorítva, vagy bármilyen határozott pózba, csak egy gyengéd, simogatásra készülő, átlagos kéz volt. Ellenben a kutya, akinek a tekintete nyomasztó, szinte ahogy a szemében néztem, olyan érzésem volt, hogy a halál figyel. Nem volt benne semmi különös, úgy hallottam, hogy egy huskynál természetes ha a szeme felemás színű. Az ami inkább kiakasztott, a mosolya, és az erőteljes, véres efekt, amit a képre szerkesztettek rá. Egyébként a fogai fehérek, rendezettek, és szép ápoltak voltak. A bundája is gyönyörű volt, megérdemelne pár érmet. A képen nagyon hamar túl lettem magam, a levelet töröltem, akkor láttam elősször és utoljára. Este békésen feküdtem le, de álmomban, ugyan azt a szibériai huskyt láttam magam előtt, nem mozdultam, nem beszéltem, de a kutya egyszer csak megszólalt. "Szórd el" ...Nem mondott se többet, sem kevesebbet. A hangja nagyon mély, és nyomasztó volt. Miútán az első szót ki mondta, folyamatosan ezt hajtogatta. "Szórd el...Szórd el...Szórd el..." Nem értettem mit akar. Hogy mit szórjak el? Ebben az egészben nem is az a legfélelmetesebb, hogy mai napig folyamatosan ezt álmodom, hanem az hogy az illető, a levélben, végig nagy betűkkel, ezt írta: "MÉG VÉLETLENÜL SE SZÓRD EL!" Emellett még valami Mary nevű lányt is megemlített. A vezeték nevére nem emlékszem, de meggyőződésem, hogy külföldi. Valaki esetleg tud erről valamit? Aggódnom kéne? Ez a kutya engem akar bántani?

2016. szept. 2. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te most bemásoltad ide a creepypastát? :D

smiledog.jpg . Egy creepypasta. A története szerint kísért álmodban, hogy terjeszd a képet, "szórd el". Nem emlékszem már, pontosan hogy van, de talán szóról-szóra ugyan az, mint amit te írtál le. És nem valós. Rengetegszer láttam már a képet, olvastam, és soha nem jelent meg. És senkinek sem, aki látta :)


Creepypasta: Olyan ijesztő történet, amelyeket ilyen tábortüzes estékre találnak ki, rémsztorik. A Creepy az ijesztőért van, a pasta pedig a copy-paste -ból lett, jelezve, hogy ezeket folyamatosan továbbadják. Nem valósak. Ilyen Jeff the kiler, vagy a már elég híres slenderman. Aki máig nem jött el értem.

2016. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te qrvára unatkozol, kérdező?:D
2016. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a creepypasta. És én is imádom őket, de ilyenről még nem is hallottam. Szerintem te valamit össze keversz.
2016. szept. 3. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Creepypasta fordító vagyok. Nemrég fordítottam ezt le. Kérlek ne hidd azt, hogy én itt bármit is keverek. :)


[link] (Képek smile dog.jpg-ről)


[link] (link egy magyar fordításhoz)


#1 voltam.

2016. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!