Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok , nagyon szeretem az embereket , mosolygós vagyok . Láttam egyszer egy kislányt a televízióban , ahol a kislány rettentő szomorú volt és a szívemet teljesen átöntötte egy felkavaró érzés . Olyan volt mint ha én tudnám ki az a kislány, pedig nem tudom. 100 szor vissza néztem a jelenetet és ez az érzés csak folyamatosan csak nől bennem. Elhatároztam hogy megfogom találni , imádkoztam a jó istenhez hogy mutasson nekem utat , hogy ne szenvedjek ennyire. De ez nem megy . Belül nagyon fáj. Esténként elképzelem hogy itt ül melettem , én kérdezek és válaszolok is neki, vagyis magamnak. A képét kinyomtattam és minden este imádkozok érte , mindenhová magammal viszem a képét. Áldàst küldök rà , ő pedig vigyáz rám. S annyira bele tudom élni magam hogy beszélgetünk hogy az iskolában mindenki hülyének néz. Beszélgettem vele simán a fejemben is , elképzeltem hogy én vagyok az apukája, ő még minden baját elmondja nekem . S ilyenkor elönt egy érzés ami egyben jó és rossz is. S az utóbbi időben nem barátkozom senkivel , elvagyok a magam kis világában ami csodálatos utazás a boldogság kapuja felé.

2016. szept. 5. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Becsavarodtal a maganytol

Ez nem normalis, keress fel egy szakorvost

2016. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen talán így van. De az hogy főzök neki is kakaót hogy igyon velem , mikor nincs is ott . Ez egyben egy jó érzés is , persze nagyon fáj is, de nem tudok mit tenni ezzel . Tudod hiába vannak barátai az embernek ha lelkileg egy üres ember.
2016. szept. 5. 21:08
 3/3 KJUsul ***** válasza:

Ezt úgy hívják "előző élet emlék". Nem tudom tényleg van-e előző élet, de maga a jelenség létezik. Úgy érzed mintha ismernéd, mintha össze lennétek kötve, mintha egyszer már leéltetek volna egy életet. Nincs ezzel semmi gond, amíg teljesen el nem uralkodik az életeden.


De most pont ez történt. Próbáld meg egy kicsit racionálisabban áttekinteni az egészet, nézz magadba, keresd meg mi az, amit ez az álkapcsolat megad neked, míg a valósak nem. Ha rájössz, akkor rájössz arra is hogy a valós kapcsolatok az elérhető emberekkel is meg tudják adni ezt, csupán meg kell találnod a megfelelő személyt. Mert most nem is keresed és ez elég baj.


Szakember meg baromság, ilyen ügyben nincs szakember, csak te vagy. Te magad az akaraterőd tud kihozni ebből az állapotból semmi más. De akarnod kell!

2017. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!