Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gyógyuljak ki a szorongás...

Hogy gyógyuljak ki a szorongásból, ha az okát ugyan tudom, de nem tudom kiiktatni az életemből?

Figyelt kérdés
Szóval olyan élethelyzetben vagyok, hogy anyagi okok miatt (tartozások) , még legalább másfél évig nem tudok önállósodni, elköltözni. Két választásom van. Vagy hazamegyek anyámhoz aki egész életemben lelki terrorban tartott, vagy együtt maradok továbbra is egy férfival, akit nem szeretek, talán sosem szerettem, csak menekültem hozzá anyám elöl. A szorongásomra, pánikrohamokra gyógyszert szedek, antidepit és nyugtatót, de nem hiszem hogy túl sokat segítenének. Úgy érzem az idegösszeomlás szélén állok. A kiváltó okokat nem tudom még kiiktatni, muszáj valamelyikben élnem. Más rokonom nincs, senki akire szamithatnék. Hogy legyek így jobban?
2016. szept. 6. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
hát ez szomorú... ezért nem szabad menekülni a nehézségek elől, főleg nem kapcsolatba. Szerintem mégis most az a jobb, ha hazamész, anyukádat felnőttként tudod már "kezelni", elviselni, viszont együtt lenni egy férfivel, akit nem szeretsz- egy életre megutáltatja veled azt, ami ha szerelem van a legszebb a világon. Otthon lenyugszol, a vegyszarokat hagyd el, az függővé tesz, és talán megtalál a szerelem is.
2016. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy menj haza,ha teheted. Majd jön egy olyan akivel jol érzed magad, de ezzel csak magad alatt vágod a fát :). Hidd el!
2016. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj haza!
2016. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj haza és viselkedj felnőtt emberhez méltóan.
2016. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!