Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kicsit fura ez a doki, vagy nem?

Kicsit fura ez a doki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Most először voltam pszichiáternél. Középkorú férfi, az arca kicsit mint az alkeszeké, ilyen pirosas. Egyébként kedves volt, gondos, már ha azt vesszük, hogy nem magánrendelésen voltam, és nem öt perces volt a történet. A betegségem miatt írt fel gyógyszert, de mondta, hogy itt is a kevésbé erős hatásúakkal kezdi.

Ami fura volt, hogy jó párszor asszociált magára, amikor a szorongásaimból adódó cselekedeteimet írtam le. pl "Maga ....-t csinál, míg én ...-t.

Másnak is ilyen a dokija? (A háziorvosomhoz 4 éve járok, de semmit nem tudok róla. Erről a pasiról már 1 találkozás után többet.)



2016. szept. 6. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom ez iylen pszihológia, ha ő megnyílik akkor majd te is, egyébként mindent el is hittél neki 5 perc után?

Fel sem merültek kétségeid, hogy tünettípusokat kérdez és tapogatózik?


Mert akkor jó orvos!

2016. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kellett tapogatóznia, konkrétan kérdezett, én válaszoltam. Lehet, hogy nem jól fogalmaztam, de nálam már diagnózis is van.

Az lehet, hogy "haverkodni" akart, hogy jobban megnyíljak, csak nekem olyan lecsúszott alaknak tűnt.

2016. szept. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!