Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már beteges? Kényszergondol...

Ez már beteges? Kényszergondolatok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat jár a fejemben a halál gondolata.Nem öngyilkosság hanem a halál.Csak úgy szimplán beugrik valaki aki meghalt , hogy miért történt.ÉS teljesen leblokkolok.Tavaly elvesztettem egy családtagom akkor kaptam egy pánikrohamot azóta teljesen bezárkóztam.Fél évig nem beszéltem ezekről senkinek csak őrlődtem magamban.10 hónapja nincs munkám se haverjaim mert nem nagyon merek elmenni itthonról sem huzamosabb ideig mert csak jár az agyam és itthon érzem magam biztonságban.Szívritmuszavarom is van (gyógyszert nem szedek rá) és nagyon ilyesztő ilyenkor ha már elkezdtem jobban lenni teljesen visszaesek.Milyen gyógyszer lehet jó? Őgy érzem egyedül nem tudok ebből kijönni.?

2016. szept. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz látogass el. Lehet, hogy néhány beszélgetős terápia elég lesz, de ha gyógyszer kell, akkor azt is csak ő tud adni.
2016. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A halál az élet része, így természetes, hogy gondolunk néha rá, illetve a vele járó történésekre. Ha túl sokat gondolsz rá, akkor valamire nem tudod a választ és amíg meg nem találod, addig nyugtalan leszel, mert nem tudod feldolgozni és lezárni az adott gondolatmeneted.

Rá kell gyere, hogy miért foglalkoztat ez a téma téged és ha rájöttél akkor a megoldást is tudni fogod.

A családtagod elvesztése lehet a kiindulópont, ott kell megtalálnod, szembenézned és lezárnod magadban a nyugtalanságot.

A szívritmus zavarod is megszűnik, ha újra teljes életet tudsz élni!

2016. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szavaidból arra lehet következtetni, hogy neked pánikbetegséged van. Szakemberhez kellene fordulni valóban, mert egyedül ebből nagyon nehéz kikecmeregni.
2017. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!