Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet a depresszió ellen...

Mit lehet a depresszió ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez, csak akkor van jó kedvem ha vásárolok magamnak valami jó dolgot, de amúgy meg senki sem szeret, egyedül érzem magam.
2016. szept. 8. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
vásárolj a szegényeknek, ők szeretni fognak
2016. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltságot a vásárláson kívül, ami kikapcsol, megnyugtat, felvidít stb. Én is hasonló voltam, csak én nem a vásárlásba menekültem, helyette itthon depiztem. Aztán rászántam magam a kerékpározásra. Ez idén áprilisban volt, most már attól van rossz kedvem, ha nem bringázhatok legalább 2x egy héten. És a legjobb az, hogy amellett, hogy kihúz a depiből még egészséges is, valamint az önbizalmamat is növeli (legalábbis nekem). Végre egy dolog, amiben érzem a fejlődést. Egyre hosszabb távokat vállalok be (30-40 km/nap) és ez valahogy erőt ad, ösztönöz és érezhetően nőtt az állóképességem, teherbírásom is, aminek nagyon örülök.
2016. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!