Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen mit lehet tenni?

Depresszió ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már körülbelül fél éve érzem magamon hogy depressziós vagyok. Folyamatosan levert, fáradt vagyok, nincs motivációm, pesszimista vagyok, kerülöm a társaságot, legtöbbször itthon ülök, tömegben szorongok, pánikroham szerű tünetek jelentkeznek. Az embereket ellököm magamtól, bizalmatlan és önbizalomhiányos vagyok. Úgy érzem hogy az emberek folyamatosan engem néznek, hogy mindenki ellenem van, és hogy bántani akarnak. Nagyon sokszor olyanokat is magamra veszek, amiket nem kifejezetten bántásnak, inkább csak amolyan durva poénkodásnak szánnak.

Mit tehetnék ez ellen? Pszichológushoz jártam, de nem szeretnék ismét menni. Ha esetleg ezt lehet természetes úton kezelni, annak meg szeretném ismerni az útját.



2016. máj. 16. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
edzél
2016. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manócska1 ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de szerintem el kéne menj orvoshoz újra
2016. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy magadtól kezdesz újra az emberek közé járni, vagy gyógyszert szedsz. Hidd el, nem az emberekben van a hiba.
2016. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2016. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!