Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális vagyok?

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés

Először is,mielőtt mindent elmesélnék,szeretném kérni,hogy csak hasonló esetben levő emberek és tényleg segíteni akaró felhasználók írjanak,a trollok kíméljenek.

13/L vagyok. Ronda lány. A fiúkon sose jár az eszem,pedig a normális barátaim is kezdenek már a pasikról áradozni. Ha meglátok egy lányt vagy egy nőt mindig az fut át az agyamon,hogy de jó nekik,hogy vékonyak és szépek. NEM VAGYOK LESZBIKUS!!!!Én iszonyatosan rondának tartom magam,és azt vettem észre,hogy undorodok is magamtól. Ha tükörbe nézek,mindig elfog a hányinger,és a tiszta gyűlölet. És vannak napok,amikor nem is lehet hozzám szólni,annyira depressziós vagyok emiatt. Úgy érzem,a rondaságom és az eléggé irritáló személyiségem miatt soha senki nem fog szeretni. És ott tartok,hogy mivel kövérnek látom magam,elkezdtem fogyókúrázni és nyújtani. Tegnap 2-kor ettem,és utána legközelebb 8-kor ettem 1 szelet barna kenyeret. 1 hete fogyózok,de normálisan egyébként,és 1 hét alatt már fogytam is szemmel láthatóan. Nagyon nem érzem magam normálisnak,szerintem ez már beteges,hogy állandóan szégyellem magam a külsőm miatt,az önbizalomhiányom miatt,mert olyan osztályba kerültem,ahol 2 lány kivételével mindenki vékony,valamint szépek,és van elég önbizalmuk,es bármit ehetnek,nekem meg fogyózni kell. Lassan már sírok ezen. Mit tegyek? Szakemberhez nem akarok fordulni,meg anya nem is hisz el nekem mindent. Kérlek ne ordítsátok le a fejem,mert arra most a legkevésbé vágyok.

Ja,egyébként mindenki hajtogatja,milyen szép vagyok,meg az alakom is csodálatos,de ezek leperegnek rajtam,és csak a saját véleményem,valamint a napi egyszeri negatív vélemények és utalások maradnak a fejemben.



2016. szept. 9. 17:50
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szia:) Én is 13 éves lány vagyok, és március környékén nekem is ez volt a bajom, de leginkább az alakommal volt baj. 165 centi voltam, és 63 kg. Most lefogytam, és megnőtt valamennyire az önbizalmam. Ha megkérddezhetem, akkor hány kiló vagy? Ha van kedved, írj nyugodtan, hátha segíthetek! :)
2016. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos nem,tudom...de várj,megmérem magam,és leírom,hogy kb.hogy nézek ki

2016. szept. 9. 18:02
 3/20 Tibush1321 válasza:

Nincsenek csúnya lányok. Mindenki szép a maga módján és mindenkiben van valami különleges.

Legyél egyéniség és aki ráérez a személyiségedre és meglátja benned azt a bizonyos különlegességet, el fog fogadni 😊

2016. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon szépen fogalmaztál(:



Egyébként:

160 cm

Száraz,göndörkés hullámos haj,majdnem hátközépig ér,nagyon vastag és dús,szétáll

Barnás szürkés kékes barnás furcsa szem

Pattanások mérsékelt

Kerek arc

Nagy homlok

Isznyat dús szemöldök

Pici száj

Széles csípő,kicsi derék

Nagy fenék

Közepes mell

Farmert nem is viselhetek,mert az kétszer kövérebbnek mutat,valamint csak fekete nadrágokat hordok,mert vékonyítanak,és nem bő pólókat

Van néhány folt is az arcomon,kivakart pattanások utáni hegen

2016. szept. 9. 18:11
 5/20 anonim ***** válasza:

"Széles csípő,kicsi derék

Nagy fenék

Közepes mell "


ezek sztem előnyös tulajdonságok, nem kell soványnak lenni, főleg serdülőkorban nem

2016. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Pontosan hány kiló vagy?
2016. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6

Nem tudom,bár tudom,sokat segítene:/

#5

Tudom,hogy ezek előnyösek,csak nem rajtam,mert derekam nagyon széles

2016. szept. 9. 19:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Vagyishát nem nagyon,de széles a normálnál kicsivel
2016. szept. 9. 19:10
 9/20 anonim válasza:
Körülbelül? #6-os voltam
2016. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Fél éve még 50 voltam...azóta gyarapodtam,most megint fogytam...szerintem megint 50 vagyok...
2016. szept. 9. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!