Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon vagyom a halalra...

Lumia 532 kérdése:

Nagyon vagyom a halalra irigylem azokat az embereket akik mar meghaltak ö nekik mar jo mit tegyek?

Figyelt kérdés
mert csalad miatt nem lenne jo ha megpusztulnek nekem viszont jo lenne nem kene munkat keresni szenvedni mindennap munkahelyeken meg am is en eletemnek nincs ertelme. kilatastalansag. idegeskedes.depresszio ennyi az eletem ja es mar jartam orvosnal is es megis

2016. szept. 10. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
És mi jöhet még, majd megköszönöd nekem, hogy nem hagytalak elsüllyedni
2016. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
Tudom hogy ez gyenge vigasz de az elmúlás törvényszerűen el jön hozzád is és bekopog meg minden nálad sikeresebb s boldog emberhez is bekopogtat. Nálad ha úgy véled ahogy írod könnyű dolga lesz mivel semmi nem köt a földi léthez. Sokan meg sírnak,jajveszékelnek hogy mindent itt kell hagyni a szeretteiket(ha szerettek) és minden szerzett vagyont.Ők azok akik azt hiszik minden az övék de tévednek mert még a saját testünket is használatra kaptuk. Ismétlem,ha te ezt komolyan gondold nem katasztrófaként éled meg inkább mint írod megváltásként. Azért ne menj elébe,hidd el nem felejt ki eljön érted s kár türelmetlenkedned.
2016. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!