Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek szegény Mohaman...

Szerintetek szegény Mohaman mitől került ilyen állapotba?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch? V=IcSxJ4k0iUk Csak a mariuhána túlzott fogyasztása tette ilyenné? Esetleg valami keményebb drog is közrejátszott?

2016. szept. 15. 19:44
 1/8 anonim válasza:
Volt ott minden hidd el nekem.
2016. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Most néztem utána.


A wiki ezt írja:


" 2000-es évek elején a westcoast rap meghatározó egyénisége "


MILYEN WESTCOAST!? Magyar "rapper" ,hagyjuk már...

2016. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Na, ebből is látszik valami tini lehetsz. Ha te wikipédiáról ismered Mohát aki az elsők között hozta az igazi rap zenét. Nem a Geszti féle mű cuccot. Csak megsúgom hogy akkoriban nem volt még internet elterjedve de a kazetták és a CD-k amiket ők kiadtak az ország minden pontján feltűntek. A VSOP-t is ő pénzelte.
2016. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3: És? Amúgy meg mi az ,hogy "igazi rap"? Magyarországon sosem volt minőségi hip-hop. Itt most vehetjük Mohamntól és az Animal Canibals-tól kezdve egészen Bustáig , mindenkit.
2016. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
*a
2016. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem személyesn :D Főként a PCP volt ludas.
2016. nov. 15. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a gomba volt a ludas és a tönkrement karrier, hírnév és a család.

Többen is ezt mondták akik ismerték annó.


#3

Egyébként hiába tűntek fel az ország minden pontján, nem volt túl sok sikere, ezt le is írta facebook ján annak idején, mert ismerősöm, mert felvettem 2015-16 körül.

Valami olyasmit írt, hogy nem kell senkinek a mostani cd -i(halandzsa), de annak idején sem nagyon vették, nem volt annyira sikeresek hiába követeli mindenki tőle, hogy olyat toljon, mint régen.


Meg megnézve youtube on a z+ os interjút ahol magánkiadásokról beszél, meg hogy a kiadók nem akarják kiadni a cuccait, gondolom ez volt az oka mindennek, minden pénzt ezekbe ölt, magánkiadás, bulik, drog, kurvák, aztán nem fogyott annyira.


Funk meg azt írta, hogy annó mikor elkezdett volna beindulni ez az egész nála, addigra már kifogyott a pénzből és otthagyta mindenki.


Késöbb meg a családja is otthagyta a hűtlensége miatt és a drogok miatt, ezt annó 2006 ban balázs show ban is elmondta (ami sajnos már nincs fent) meg 16 körül a joshinál is.

2023. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!