Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegény nagyon ravasznak és...

Szegény nagyon ravasznak és gonosznak szeretne látszani. Miért?

Figyelt kérdés
Ennyire beteg, hogy csak nyomorogni a tud a kis szobájában, az életben viszont a közelembe nem merne jönni, egyszer nem merne megszólítani. Vajon miért... :)

2013. júl. 26. 13:33
 1/3 anonim válasza:
Gondolom ő egy mentális problémáktól szenvedő ember...
2013. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ennyiből lehetetlen megmondani!

Ha azért kéne a közeledbe menni, mert provokálod (a kérdés stílusából erre is lehet következtetni, valós indok nélkül kötözködsz vele mondjuk, csak mert úgy látod jónak) én egy bölcs embernek mondanám, hogy nem süllyed le erre a szintre.

Ha ő provokál téged, tényleg vele lesznek a bajok, de neked se kéne belemenned és különösképp rágódni, mert azzal csak magad minősíted.

2013. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kuplung30 válasza:
Szerintem el van a saját kis világában,nincs barát max a számítógépes ismerősei. úgy érzi,hogy le pattintanád ha közeledne feléd így már akkor el megy a bátorsága ha csak bele gondol. Inkább távolról nézeget téged és gondolkozik,hogy de jó lenne. Nem fog soha oda menni,mondhatni,hogy a gyerek egy kocka. Lehet,hogy egy normális,jó fej ember csak nincs benne meg a bátorság ahhoz,hogy oda menjen és meg szólítson, főleg ha te igen helyes lány vagy. De manapság nem szégyen az ha egy lány kezdeményez,itt nem azt értem,hogy nyomulj rá,csak annyit,hogy pár szót szólj neki. Mutatva,hogy észre vetted. Remélem segítettem szia :)
2013. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!