Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik rohamom volt?

Pánik rohamom volt?

Figyelt kérdés

Ezeket a dolgokat kb ötször éltem át és mindannyiszor nagyon borzalmas volt. Szinte minden miatt szorongok, folyamatosan. Gyakran nincs is valós oka az egésznek, de nem tudom megállítani. Évek óta szorongok.

De voltak ezek a fura esetek. Hirtelen, a semmiből egy nagyon fura és erős érzés tör rám. A fejem mintha megyomná valami és az egész testemben, belül erősen összeszorít. Rengeteg kép lepereg előttem, nagyon gyorsan, fel sem tudom fogni, annyira gyors. Borzalmas félem tör rám, mint a halálfélelem olyan. Gyenge leszek , de a félelem csak erősödik és nem múlik. Borzalmas. Aztán lassa véget ér.



2016. szept. 22. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
ELnézést az elütések miatt: pánikroham*, lassan*
2016. szept. 22. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg.
2016. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Átlagosan 20-50 percig szokott tartani?
2016. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. 15 percet tartott.
2016. szept. 22. 14:40
 5/6 anonim válasza:

Igen az

Keress fel egy szakembert

2016. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy az. De ha évek óta vannak szorongásos panaszaid is, miért nem mentél még orvoshoz? Szerintem amilyen gyorsan csak lehet, keress fel egy pszichiátert.
2016. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!