Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenre azt kaptam a családom...

Mindenre azt kaptam a családomban, hogy "nem fog sikerülni". Már elhiszem. Változhat?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám elhinni az ellenkezőjét? Lehet ezen valahogy változtatni, hogy valahogy bízzak magamban? Hogy bele merjek fogni új dolgokba?
2010. ápr. 24. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágj bele új dolgokba,ha ezek sikerülnek ,bízni fogsz magadban,és a családodnak is bizonyitani fogsz.
2010. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régen nálunk is ez volt. Szerintem azért csinálták, mert féltenek minket, nehogy csalódjunk, csak közben elveszik az önbizalmunk.

Ha van elég erőd, igenis vágj bele amibe gondolod, és magadnak fogsz bizonyítani és egyre több új dologba fogsz tudni belevágni és véghez vinni. és a családod is büszke lesz rád, hogy mégiscsak megcsinálta.

Bármit akarsz az életben csak a célt nézd, és ne hagyd magad eltántorítani sosem. :)

28/N

2010. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, 23/F aztán csakazértis alapon letettem a jogsit, megcsináltattam a tetkót amit tiltottak, de amire meglátták már kész volt és nem szedhettem le magamról a tetkót,...mindig bebizonyitottam azt hogy sikerül, hatalmas bajokból másztam ki, leraktam a szakmám is, volt hogy anyám felhivott miközben játékterembe voltam és ezt mondta: fiam majd gyere haza üres zsebbel! erre nyertem 100.000 ret 10.000 ből...sokat számít a pozitív energia. Képzeld azt hogy a gondolataid csordák. Minden ember oda megy ahol a többi van, minden állat oda megy ahol a többi van, az égen a madarak sem összevissza hanem egyirányba szállnak, tömegesen, nem szétszórtan, a pénz is a gazdagokhoz megy, oda ahol a többi pénz van, a pozitiv dolgok is ahhoz mennek és annak sikerülnek, aki pozitivan látja a dolgot, a kezdetet. Ha negativan állsz hozzá, felejtsd el hogy sikerül.
2010. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nah azért a játékterem ha kimarad az életéből az embernek az nem olyan nagy baj szerinte. Meg azzal hogy szerencse játékban nyersz, nem bizonyítasz semmit :)
2010. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az igaz, de sokat számít a pozitív látásmód.
2010. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy szerezhetsz VALÓDI önbizalmat hogy szándékosan olyan racionális és emocionális megmérettetésekbe ugrassz bele amitől iszonyúan félsz! Amitől nagyon félsz! Így alakul ki benned az önbizalom.
2010. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Önbizalom téren zokni vagyok és a legnagyobb baj talán hogy nem is enegdik hogy új dolgokba kezdjek.
2010. ápr. 24. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
A tiltakozáshoz meg szembeforduláshoz meg pénz kéne ugye, amit nem adnak.
2010. ápr. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!