Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségek...

Milyen mentális betegségek vagy elfojtott dolgok jele lehet ez?

Figyelt kérdés

Gyógyszerezek, nyugtatókat szedek, van hogy iszok is rá és késztetést érzek hogy megint bevegyek párat és igyak mellé. Felidegesítenek a nyugodt zenék, az agresszív rap és metál megnyugtat. Sírni nem tudok, nem tudom mi a konkrét bajom, csak gyűlöletet és igazságtalanságot érzek, és hogy nem vagyok elég jó. Egyre többször gondolok arra, hogy kemény önpusztító életet kéne élnem. Drogok, ivás, szüntelen bulizás, rossz társaság, r_bancos kinézet és egoista mindenkit lenéző viselkedés. Akarok egy ilyen életet. Miért? Tudom hogy iszonyat gyerekes, nem arról van szó hogy nem lázadtam tinikoromban, sőt. De úgy érzem szükségem van egyfajta lázadásra, züllött életre, hogy kifejezhessem mennyire gyűlölöm a világot és hogy mennyire sz_rok mindenre.

20/l



2016. okt. 4. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél el egy önismereti tréningre, ott szembesülhetsz saját téves felfogásoddal, ettől normálissá válhat a személyiséged.
2016. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehetsz ilyen de semmi ertelme mert ezzel nem a gyulolt vilaggal fogsz kicseszni hanem csakis magaddal.de azzal nagyon.
2016. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!