Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt a pszichológusnál?...

Mi történt a pszichológusnál? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Előre írom,hogy eszembe se jut semmi erotikus dolgra gondolni,mindketten nők vagyunk,kb egykorúak

Pszichológushoz járok két éve,bizonytalanság,szorongás,depresszió miatt.Hipnózist ajánlott,elutasítottam,így álmokat elemeztünk.Az utóbbi néhány alkalommal mellém ült,megpróbálta óvatosan megérinteni hol a kezem,hol a vállam.Nem nagyon ment,húztam magam el.

Csütörtökön azt vettem észre,hogy a hátamon átnyúlva simogatja a vállamat,utána a másik vállamat-itt kicsit próbáltam kerülni.A végén a fejemet a vállára húzva nem simogatta csak tartotta a vállamat-fejemet és időnként valami elismerő dolgokat súgott a fülembe,pontosan nem emlékszem.Eltelt kb. 15 perc,de ezt csak akkor vettem észre,amikor pár percben megbeszéltük utána,mi volt,hogy éreztem magam.Számomra jó,megnyugtató volt,de furcsa,ez 35 évemből teljesen kimaradt.Szerinte óriás lépés volt,nagyon szépen haladunk.

Mi történhetett abban a 15 percben?Relaxáció?Hipnózis?


2016. okt. 8. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
TB alapon járok hozzá
2016. okt. 8. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy mi történt a 15 perc alatt. Biztos jó szakember, bízz benne!
2016. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a hatás a lényeg.Inkább csak kíváncsi vagyok
2016. okt. 9. 11:21
 4/5 anonim válasza:
Sikerült megtudnod?
2016. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem..beteg lett a pszichológus

Abban tudnátok segíteni,hogy csak érintéssel el tudják érni ezt az állapotot?

2016. okt. 10. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!