Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az őrület jeleit észre tudja...

Az őrület jeleit észre tudja venni magán az ember?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években elég sok csalódás, trauma, stressz ért, és minden alkalommal úgy érzem, egy kis részem meghal ilyenkor. Minden alkalommal egy kicsivel kevesebb leszek, "őrültebb" leszek. Furcsa gondolataim vannak, úgy érzem, fokozatosan megválltozok. Azt gondolom, amíg az ember tisztában van azzal, hogy valami nem stimmel magával, addig nincs gond, ezért még most érdeklődök, amíg még úgymond megtehetem.

2016. okt. 12. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem amíg nem őrül meg teljesen, észre tudja venni. én a sok italtól predeliriumos állapotba jutottam, és tisztába voltam vele. rémisztő volt, úgy éreztem mintha egy kis helyre szorultam volna a testembe, ahol még tudok gondolkodni, másutt meg átvette helyét az őrület, a remegés, a hallucinácio :(
2016. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy egy éve én is azt kérdezem magamtól hogy bolond/őrült vagyok-e... -olvastam már Atkinson és Goleman könyvét is pszichológiából-, de még én sem jöttem rá hogy valóban így van-e... kitartás. Keress rá te is erre a két emberre, talán te többre jutsz. Sok szerencsét
2016. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!