Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, pánik? Hogyan...

Szorongás, pánik? Hogyan képes így tönktetenni 1fiatal nő életét? Megakarok gyógyulni.

Figyelt kérdés
Korábban is volt rohamom.Szedek Frontint.Augusztus óta nagyon magam alatt vagyok.Nem javul a helyzet inkább romlik.Befásult az életem.Párom mellettem van.De nem tud kihúzni ebből az ördögi körből.Nem akarok gyógyszert szedni.Szeretnék meggyógyulni babát vállalni.Teljes èletet èlni.Megszabadulni ettől az egész rosszullètektől.Szédülés napi szinten.Hol a szívem szúr.Halálfélem gyötör.Állandóa pánikolok minden apró jeltől megijjedek és máris kész a roham.Nem tudom felfogni hogy ez csak lelki baj.Nincs szervi bajom.Mit próbáljak?Elkezdtem járni pszichologushoz.Pszichiátrián voltam ott írtak gyógyszert de nem szedem.A Frontin hellyett itt homeopátis bogyót akarok szedni.Hogyan programozzam át a gondolkodásom? Bármi ötletet meghallgatok.Szívesen beszélgetnék olyannal akinek sikerült kigyógyulni.26
2016. okt. 14. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tessék szembenézni a hibákkal, a félelmekkel. Éld meg mélyen a rettegésed, úgysem ettől fogsz meghalni. Ne nyeld el a fájdalmakat, hanem éld meg őket.
2016. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó válaszokat írtatok. Bár mindenkinek olyan könnyű lenne... Nekem mostanában durvult el, 10 év után. Nagyon akarok gyógyulni, de az akarás nem mindig elég. Most is ez tart ébren épp.
2016. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!