Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy barátom aki azt...

Van egy barátom aki azt mondja megszállta egy Démon?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki segíteni de nem tudom hogyan. Halálosan komolyan gondolja. Próbáltam elmagyarázni neki hogy beteg de akkor teljesen kizár. Ha viszont próbálok bele menni a Démonológiába akkor megnyílik. Persze én tudom hogy hülyeség és mentális baja van. Olyanokat mesélt hogy elköltött 2 milliót úgy hogy nem emlékszik mit vet belőle. Akkoriban kezelték zárt osztályon és elektro shokkal is. Attól helyre jött. Mostanában nevet és közben sír a tükör előtt. Sajnálom szegényt, nagyon okos. Bedrogozták külföldön azóta ilyen. Skizofréniát diagnosztizáltak de én kételkedek benne. Nem tűnik annyira súlyosnak. Nem hiszem az a baja. Orvoshoz nem akar menni. Áthív magához és ezekről akar beszélni, mi a jó ha belemegyek a hülyeségbe, vagy meggyőzöm hogy beteg? Bár az nem igazán sikerül. Mondtam neki Démonóligával foglalkoztam, de azt nem hogy azért mert játszottam számítógépes játékkal és ahhoz kerestem neveket. Ö meg azt hiszi hiszek benne. Otthon próbálta keresztel meg szentelt vízzel leszedni magáról de nem sikerült neki, ami nem meglepő számomra. Ilyenkor mit lehet tenni?

2016. okt. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátod szimplán személyiség zavaros és beteg.Semmi extra.Tök jó gyógyszerek vannak manapság az ilyesmire.Kigyógyulni nem fog,csak szinten lenni tőlük.
2016. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szedett gyógyszert A skizofréniára de nagyon szarul lett tőle dolgozni se tudott. Egyébként egy lány, egész nap én segítettem neki ne rontson el semmit a munkahelyen. Viszont amikor nem szedi okosabb mint én. Most nem szedi, de nincs jól. A pszichiátriára fél menni nagyon erős gyógyszereket kap. Valahogy a pszichiátria is kevésnek tűnik nekem ehhez a problémához.
2016. okt. 16. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudok jo megoldást, az a baj, hogy a pszichiátrián tényleg totál offolják az agyát, néha fölöslegesen is. Ambuláns pszichiátriára nem tudod esetleg elkísérni, ha volt már ilyen problémája akkor esetleg megérti, hogy a démonok nem léteznek csak a multban történtek miatt kicsit ráparázik? Òvatosan kellene elfogadtatni vele a betegséget, h ne érezze magát bolondnak vagy téged ellenségnek, ha bízik benned. Elméletben nem utalják be, ha nem ön és közveszélyes.te látod a helyzetet, mennyire súlyos..
2016. okt. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!