Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normal is ez? 15/L

Normal is ez? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Nagyon szeretek társaságban lenni, vannak barátaim is akikkel nagyon szívesen vagyok. Imádok nevetni is! Vannak hobbijaim,egész jó tanuló vagyok. Még is egyszerŰen nem akarok élni. Nem mondom azt, hogy feltétlen öngyilkos lennék, de úgy érzem, hogy meg kell tennem/ meg fogom tenni. Már egy kötelet is vásároltam. Nem akarom megtenni, de mégis. Szeretek élni viszont valamiért folyton az öngyilkosság jár az eszemben.
2016. okt. 19. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nincsenek barátaim, nem tudok kikkel lenni, nincs kivel nevetnem mégsem akarok felkötni magam...
2016. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elsőn beszartam xD ( bár naggyából én is abban a helyzetben vagyok mint ő)


Szóval azerintem normális. De azért ne tedd meg. Sok ilyen ember van ebben a korban, bár nem tudom mennyire súlyos a helyzet. Dobd ki azért a kötelet.

2016. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!