Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már vagy van valakinek...

Volt már vagy van valakinek olyan problémája, hogy bizonyos zaj annyira kiidegeli rövid időn belül is, hogy rettenetesen szenved tőle?

Figyelt kérdés
Nekem a szomszédból átszűrődő zajok ilyenek, tv, zene, rádió, ilyesmik. Nem tudom mit csináljak, mert annyira nem hangos, hogy rendőrt hívjak, de engem szó szerint kiidegel. Hogy lehet ezt kezelni vagy jobban viselni?

2016. okt. 19. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Füldugó, szomszédnak szólás, elköltözés.
2016. okt. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy mentálisan az ember mit tud tenni.

Mert fejben dől el minden, azt tudom.

2016. okt. 20. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nyikorgo hangok ilyenek. Vagy pl a borkanapenak a hangjatol meg tudnek bolondulni, vagy a tablan a kreta ahogy csikorog, szoval ezek az eles hangok
2016. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy elköltözni nem fogok, mert ez saját lakás és legutóbb is albérlőkkel volt a gond. És még fenyegetésnek fogták fel, amikor azt mondtam, hogy tuti nem én fogok előbb elköltözni. :DDD Hihetetlen sötétek vannak.
2016. okt. 22. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom , elég régi a kérdés de azért reagálok.

Én kiborulok az evéssel járó zajoktól. Minden nyelés , rágás cuppogás kínszenvedés. Más evés hangja óra gondolok.

2020. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!