Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha valaki hirtelen...

Mi történik ha valaki hirtelen hagyja abba a nagymennyiségű gyógyszer szedését?

Figyelt kérdés
Kérlek ne olyat írjatok hogy másnap kórházban köt ki stb... az érdekelne, hogy milyen panaszokat produkálhat valaki hogy orvosi segítségre lehet szükség. Vagy az hogy milyen maradandó gondokat okoz az ha valaki nem fokozatosan csökkenti. Most hogy képes-e valaki lelkileg nélküle egyik napról a másikra hagyjuk, tegyük fel igen.

2016. okt. 21. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, hogy milyen gyógyszerekről van szó, meg hogy melyik milyen adagolásban volt eddig.
2016. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Xanax nagy mennyiségben.
2016. okt. 21. 17:40
 3/19 A kérdező kommentje:

A kérdésem tömörebben:

Lehetnek-e valóban fizikailag veszélyes mellékhatások és ha igen okozhat-e maradandó tüneteket? (Az hogy mennyire fog hatásban hiányozni és ki meddig bírta nélküle és lehetetlen blabla engem nem érdekel)

2016. okt. 21. 17:45
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]

Hosszú lenne leírni,jobb ha ezt elolvasod.

2016. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Megvonási tüneteket írja a használati útmutató. Ezek bedurvulhatnak eléggé, főleg ha hosszú időn keresztül szedted. Egyénenként is változhat. Lehet pl. nehézlégzés, vagy erős fizikai fájdalmak. Nem hinném, hogy okoz maradandó kárt, csak nagyon nehéz kibírni.
2016. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én antidepit szedtem nagy mennyiségben évekig, fokozatosan szoktam le, de így is megszenvedtem vele.
2016. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha sok nyugtatót szedett eddig és most hirtelen abbahagyja, akkor valószínűleg már fél napon belül a falat fogja kaparni.
2016. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Eddig ok. Olvastam a mellékhatásokat, én csökkenteni viszont képtelen vagyok. Ha az orvos kevesebbet ír egy napra is ott lesz tőlem egy karnyújtásnyira és nem tudom megállni. Vagy nem tartok itthon, vagy szedem tovább ugyanúgy. Kórházban már voltam de ott leszartak egész nap és mindig több gyógyszerrel jöttem ki mint bementem. Mit tudok csinálni?
2016. okt. 21. 21:11
 9/19 anonim ***** válasza:
Intézd úgy, hogy ne legyen ott egy karnyújtásnyira.
2016. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem egyedül élsz,akkor akkor meg tudod bízni a másik embert azzal,hogy tegyel el és ő adjon neked.
2016. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!