Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mely drogok okozzák a legdurvá...

Mely drogok okozzák a legdurvább, legijesztőbb hallucinációkat?

Figyelt kérdés

Pl. milyen tüneteket okoz a:


- kokain

- heroin

- LSD

- stb? (ez azt jelzi, hogy még néhány ezen kívül :)


Azt hallottam, hogy vannak drogok, amelyeket szedve akár egy fél évnek tűnő történetbe csöppenünk, közben csak 1-2 perc telik el ezalatt. Igaz ez?


2016. okt. 21. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
A kokain meg a heroin nem is hallucinogén drogok.
2016. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit okoznak? Szimpla élvezetet? Vagy nagyobb testi erőt? Vagy álmatlanságot?
2016. okt. 21. 19:57
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
A heroin nagyon durva függőséget amit kevesen élnek túl. Nem is fizikai értelemben hanem lelkileg. Akkor el lehet képzelni hogy milyen pozitív érzéseket ad. Első soron nyugalmat. Minden drog másként hat. Vagy serkenti vagy tompítja az embert. Nem feltétlenūl pozitív a hatás. Képzelj el egy olyan trippet az LSD-től amitől 18 órán át halálfélelemben vagy. A kokain ha elég pénzed van rá és rohadt alacsony az önbecsülésed segít ezt kikúrálni. Csak orra nem marad az illetőnek egy idő után. Az új szarok kiszámíthatatlanok. Emberkísérlet amiért az alany még pénzt is ad. Annál változó de elég durva paranoiát okoz a legtöbb. A speed pörget, az eki az összes szarnak a keveréke. A fű ellazít de olykor paranoiát okoz. Elsőre azèrt aki túléli pozitív emlékei vannak. Idővel valamiért mindenki szabadulni szeretne a függőségétől. Annyira jó hosszú tâvon tehát nem lehet mert senki sem akarna leáĺlni. Miután pokollá vált az élete pedig már a napi rutin miatt képtelen abbahagyni. Ráépül az egész élete-a kapcsolatok... a drog az elején sokat ad és végül mindent visz. Beleértve a fogyasztót is. Elég részletes? :) mit szeretnél még tudni?
2016. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

[link]

Egyébként ahogy az előző válaszoló írta,a drog mindenkire máshogy hat.

2016. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Annyit azért hozzátennék, hogy ez a legális illegális dolog kissé megtévesztő. Az új szarok semmiben sem térnek el veszélyesség szempontjából. Sőt... szerintem az igazi gond az hogy az országunk drogfüggőinek nagy százaléka fiatal. Szüleiknek még mindig nincs semmi infójuk a drogról. Legtöbb hallott róla stb. személyesen nem éríntette soha. Ha tegyük fel a gyereke elkezd drogozni akkor azt sem tudja mit csináljon és hova forduljon. Inkább nem tesz semmit és a társadalmi megítélés miatt a saját gyerekét is szégyelli. Eltelik így pár év és ő már akkor végképp keveset tehet max bízhat abban hogy a gyerek egyszer rájön hogy neki így szar. Valahogy abban az 50-es korosztályban (és attól felfelé) még mindig tabutéma.
2016. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A hallucinogének okoznak hallucinációkat, ez is dózis függő. Pl LSD, gomba, meszkalin, DMT. Hogy ilyesztő e, vagy sem, az inkább ember/helyzet függő, mintsem szer. A legerősebb a DMT, illetve a nagy mennyiségű gomba. Igen, a nagyon intenzív tripek jellemzően úgy érződnek, mintha nagyon sokáig tartanának.
2016. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá teszem, hogy a hallucinogének kb teljesen ártalmatlanok testi szinten és függőség kialakulása sem jellemző velük (nagyon nem). A veszélyük a kiszámíthatatlanságulban rejlik, vannak akiket nagyon megvisel egy Bad trip. Viszont sokan mondják, hogy lehet ezektől tanulni is, mondják, hogy tudattágító hatású.
2016. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy bad trip milyenhez hasonlítható? Ijesztő emberek vannak benne? Vagy mi az, ami miatt borzasztó? Egy rossz álomhoz hasonlítható? Nekem régebben olyan ijesztő zagyva álmaim voltak, amit elképzelni sem lehet ép ésszel. Ez most durvának tűnik, de tényleg olyanokat álmodtam, hogy mindenki ki akar végezni, meg olyan szörnyű dolgokat, hogy nem lehet elmagyarázni. És extrém élethűen. Annyira, hogy amikor felébredtem, nem mertem visszaaludni, mert éreztem, amikor el akarok aludni, akkor megint elkezdődik. Van ilyen mértékű egy bad trip?
2016. okt. 24. 15:59
 9/16 A kérdező kommentje:
sima trip szimulátorról sok videó van fent a neten. de bad trip szimulátor nincs.
2016. okt. 24. 16:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Még durvább is, de ez szubjektív, ember függő. A legmélyebb, elemi félelmeidet vetítheti ki eléd. De mindenkinek más.
2016. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!