Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó, erős szorongásból...

Állandó, erős szorongásból gyógyult ki valaki közületek? Lehetőleg gyógyszer nélkül.

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 15:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Pszichológus segítségével fel tudod kutatni a szorongásod gyökereit, hogy konkrétan mióta tart, és miből fakad. Ezután egy kis segítséggel már le tudod győzni, és nem lesz probléma.
2016. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Június óta járok pszichológushoz. Próbáltam antidepresszánst is, amit pszichiáter írt föl, de csak rosszabb volt tőlük... Igazából úgy érzem, hogy rendben van az életem és fogalmam sincs, mi ez az egész.
2016. okt. 22. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded be a gyógyszereidet, 10 év múlva is ide fogsz írni, és az orvosokat szidod, meg a kormányt. Én is szedtem a gyógyszert, és tudom mit beszélek.
2016. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mesélj még,utolsó!:)
2016. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meddig szedted az antidepit? Azt nem hetekig kell ám.
2016. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elsőt kb. 1 hétig, de iszonyú rosszul voltam tőle, a másodikat 4 hónapig. Semmit nem javultam tőle, a pszichiáter mondta, hogy hagyjam abba. Felírt egy harmadikat, de azt már be sem mertem venni.
2016. okt. 22. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig néha végigpróbálgatnak 4-5 félét, amire megtalálják azt, ami működik...

De a gyógyszeren maradásnál tényleg jobb lenne felkutatni a szorongás okát.

2016. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!