Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor skizofrén vagyok?

Róbert dávid kérdése:

Most akkor skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta járok pszichiáter hez különböző diagnózisokkal, az első az hebefrénia volt amit 15 éves koromba állapítottak meg, 8 osztályban kezdődött az egész hogy hirtelen nem jártam emberek közé, nem lehetett velem egy légtérben lenni szinte. a betegségemről akkor még nem tudtam ezért anyukám vitt el orvoshoz.kaptam gyógyszert amitől valamennyivel jobban voltam de még úgysem.a mai napig járok pszichiáterhez és azt mondta nekem múltkor hogy még ő se tudja hogy skizofrén vagyok vagy sem. nos én 3 gyógyszert szedek jelenleg és tünetmentes vagyok, ha letenném biztosan rosszul lennék. vannak viszont visszatérő kényszergondolataim plusz szorongás. hangokat már egyáltalán nem hallok és nemis szoktam hallucinálni kb 1 éve.furcsa mert sosem voltak nekem üldözési téveszméim,hozzáteszem a régi dolgaimat inkább probálom elfelejteni nem gondolni rá. amikor rosszul voltam igazából azért volt mert nem szedtem gyógyszert vagy rosszat,ez volt nemrég évekig de akkor sem hallucináltam hanem csak szorongtam és zárkózótt voltam.amikor hallucináltam az azért volt mert volt rá példa hogy ott hagytam az orvosom és nem szedtem a gyógyszert hirtelen,szerintem az inkább gyógyszer elvonási tünetek voltak . 25/F

2016. okt. 24. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon zagyvaság lett a vége a kérdésednek. Nem is értem mire akarsz kilyukadni. Szedd a gyógyszereidet és nyugodj meg fiam!!!
2016. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni? Látom egyre durvább a helyzet :( https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..
2019. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!