Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Irigy vagyok azokra akik mar...

Irigy vagyok azokra akik mar meghaltak ennyire ruhellem az eletet sztem mar rajtam orvos se tud segiteni most mi lesz?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 14:01
 1/7 anonim válasza:
miért gondolod így?
2016. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

brühühű

menj dolgozni, önkénteskedni, ne szenvedj már annyit

2016. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod nem megoldhatatlan a problémát. Fogsz egy kenderkötelet, kötsz belőle egy Gyurcsány-nyakkendőt és felakasztod magad. Ég veled rút világ!!!
2016. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak nyávogsz és sajnáltatod magad. Sz.r az élet? Van gy rossz hírem, csakis te változtathatsz rajta. Ha viszont nem teszel semmit nem is édemelsz többet.
2016. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most meghalnál csak kb 50 évvel tovább lennél halott, mint mások. Több milliárd év mellett ez nem oszt, nem szoroz.
2016. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy kiírtad ezt a kérdést, jelzi, hogy nem adtad fel, hogy van benned élni akarás. Ebből indulj ki. Mondjuk eleve kérdés, hogy egy "emózó" hülyegyerek vagy, vagy tényleg komoly pszichológiai problémád van. Azt, hogy az orvos tud-e segíteni, meg tőle kérdezd.
2016. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Berserker88 ***** válasza:
Most komolyan, mi ez a kérdés? Simán csak hisztizel, és gyenge vagy szembenézni saját magaddal. Ne hidd azt, hogy akármennyivel is többet átéltél mint mások.
2016. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!