Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomorideg ok nélkül?

Gyomorideg ok nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem a stressz leginkább a gyomromra megy rá és néha ha rágondolok akkor is gyomoridegem lesz pedig amúgy teljesen nyugalmi állapotban vagyok, aztán ez gerjesztődik minél erősebbek a gyomorideg tünetei annál esélytelenebb hogy elmúljon és másra gondoljak. Hogy lehetne ebből kigyógyulni?
2016. nov. 3. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Relaxációs technikák inkább ártanak mint segítenek, olyankor méginkább a gyomoridegre koncentrálok
2016. nov. 3. 23:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Talá kezdj el sportolni, az eltereli a gondolatokat. Naponta fél óra kocogás a futópadon, aztán egy kis súlyzós edzés és voilá! Volt nincs szorongás. Az elején kérj segítséget egy személyi edzőtől
2016. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem pszichológus tud mindenképp segíteni!

Nekem is volt hasonló problémám. Minden új helyzet elott gyomoridegem volt illetve hánytam. Ez mondjuk tini koromban volt!

2016. nov. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!