Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miét nincs kedvem semmihez?

Miét nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés

Csak itthon ülök, ma is tanulni akartam, de egyszerűen nincs kedvem és erőm hozzá, egész nap csak olvasok vagy fekszem az ágyamon a plafont bámulva és sírok. De fogalmam sincs hogy mi bajom van, semmi rossz nem történt velem. És ez egész szünetben így volt, csak aludni szeretnék de nem megy.

Bocsi ha kicsit összevissza lett.

16/L



2016. nov. 5. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert semminek sincs kedve hozzád.
2016. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, de értelmes válaszokra számítok
2016. nov. 5. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás jó dolog. De ne szomorú dolgokat olvass ,ha már amúgy is sírós a hangulatod. A sírás is jót tesz. Holnap új nap virrad,közeleg a tél sok ember érzékeny rá sajnos .
2016. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2016. nov. 5. 21:32
 5/9 anonim válasza:
50%
Nekem is volt ilyen, nem vagy egyedül ezzel. Ha nincs erőd hozzá, akkor ne eröltesd Tündér annál inkább nem fog menni. Olyas valamit ténykedj először is amit szeretsz csinálni !!!
2016. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Amíg mélabús hangulatod van, és úgy viselkedsz, mint egy nihilista, addig biztos, hogy nem fogsz normálisan aludni. Ezek a dolgok lassan ki fognak készíteni, ha semmin se változtatsz. Egy-két beszélgetés biztos nem ártana a barátaiddal, vagy csak szimplán kimenni sétálni, és érezni a friss levegőt. Próbáld valahogy élvezni az életet, találj valami hobbit, legyen sok-sok sikerélményed, amitől könnyen elfelejted bánatod, ami tulajdonképpen egyfolytában emészt téged. Sajnos nem ismerlek téged, hogy tudjam, hogy mitől változnál meg leginkább. Ha nincsenek olyan barátaid, akkikel ilyeneket meg tudnál beszélni, írjál nekem még pár infót privátban, hátha többet tudok mondani. Remélem segítettem valamennyit. :-) 15/F
2016. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nihilista"? XDD Ez egy filozófiai irányzat,és arról szól (nagyjából),hogy az élet bizony nem habostorta+kételkedés mindenben/mindenkiben.(bocs az offért)

Kérdező,ha pocsékul vagy,gondolj arra nem lesz mindig így,mint ahogy a jókedv sem tart örökké! Együtt érzek veled,nagyon szimpatikus az őszinteséget,és hogy nem félsz attól,hogy a "zombik"(ként viselkedő) emberek(birkák) kinevetnek,megbántanak,pletykáskodnak.

Szerintem jófej lehetsz:)

2016. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat

Az a helyzet, hogy csinálok olyanokat amiket szeretek. Most már betegbis lettem, lehet hogy azért volt/van.

2016. nov. 6. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:

"címkék: magány"

Szerintem minden "magánnyal küzdő" emberre rátörnek ilyen érzések, ilyenkor ha kerülne valaki, akivel jól tudod érezni magad, egyből elszállna ez az érzés, fölég ha inspiráló személyről van szó:)

2016. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!