Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogyatékos vagyok? Vagy...

Fogyatékos vagyok? Vagy mennyire gáz, hogy nem tudom bekötni a cipőmet?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmit se csinálni,képtelen vagyok BÁRMIRE is.Nem tudok cipőt kötni,kötni se tudok :D:D:D:D Pedig próbáltam,nem tudtak megtanítani a tanáraim sem,a családom se...Nem tudom bezárni a lakatot (nem az ajtó lakatjáról van szó,azt sikerült megtanulnom pár hét alatt :D),hanem a másik lakat,nem tudom máshogy leírni.Ha valaki megkér egy egyszerű dologra,egyszerűen NEM ÉRTEM mit mond,vagy nem jut el az agyamig.Olyan,mintha nem lenne összekötve az agyam a testemmel. :D Már csak röhögni tudok rajta,de nagyon rossz,hogy mindent leejtek,összetörök,figyelmetlen vagyok.Miért nem tudok megcsinálni olyan dolgokat,amikre még egy 6 éves is képes? (Nem vagyok autista,hónapokig vizsgáltak és negatíííív lett :P) Mennyire szégyen ez? 15 éves vagyok.
2016. nov. 7. 14:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már vagy 20 doki megvizsgált :D Tapasztaltabbak is,egyik városból mentünk a másikba,értelmetlenül...
2016. nov. 8. 21:11
 12/13 Metionin ***** válasza:

Kiskorodban is megvoltak ezek a dolgok? A szüleid mikor vették észre? Amint írtad, nem csak a finommozgással vannak problémák, amit rá lehetne fogni pl. rejtett balkezességre, de a beszédértéssel is gondok vannak, amihez nem sok köze van a kezességnek. Neurológiai probléma állhat a hátterében, esetleg a térlátás zavara (bár a beszédértést ez sem magyarázná meg).


Amúgy érdekes, amit a 6-os írt, kipróbáltam és az összekulcsolt kéznél a bal hüvelykujjam van felül de a karba tett kéznél a jobb karom.

2016. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen,de már írtam.
2016. nov. 9. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!