Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kicsit szégyellem magam...

Egy kicsit szégyellem magam mit csinaljak?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok és kb három éve egy illetővel intim képeket küldtünk egymásról a facen.. az illető úgy emlékszem 18 volt ahogy írta. Azóta valamenyit erősödtem a hitben és bant a dolog. Egy képcserében nincs elitélendő? Föleg ha fiatalon teszi az ember. Természetesen már régen töröltem őket.
2016. nov. 15. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben csak az a ciki, hogy amiket küldtél neki, azokra már neked nincs ráhatásod. Akár 10 év múlva is feltöltheti valahova.
2016. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát csak nem

Arc nem látszik rajta

2016. nov. 15. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan figyelnek mindenkit, ezért nagyon óvatosnak kell lenni.
2016. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2: Ezt sose tudhatod. Nem szabad soha, senkinek sem intim vagy cikis képeket küldeni.

Hiába nincs rajta fej, én azért elég sok ismerősömet simán megismerném csak a testéről is.

2016. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami volt elmúlt. Nem tudod megváltoztatni. Ha már a hitről kérdezel,az vesse rád az első követ aki nem bűnös. Megbántad amit tettél,de ne rágódj rajta.
2016. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi, ezen ne idegesítsd magad. Én is az utóbbi pár évben erősebb lettem hitben, de mégsem rágódom a múlton az ilyen "hibáimon" pedig nekem is voltak. Felismered hogy ez hiba, megbántad és többet nem csinálod, legyen ennyi elég :)
2016. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!