Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan itt aki az antidepre...

Niceszisz kérdése:

Van olyan itt aki az antidepresszánst le tudta végleg tenni?

Figyelt kérdés
Én Scippa 20mg/nap szedek és csökkentettük Scippa10mg/nap ra ...és majd így tovább

2016. nov. 16. 22:18
1 2
 1/15 gömbicica ***** válasza:

Én már nem szedek semmit.

Igaz én nem ezt az orvosságot kaptam.

Gondold végig mik is a problémáid jelenleg?


depresszió, a pánikzavar, a szociális szorongásos zavar (más néven szociális fóbia), a generalizált szorongás és a kényszerbetegség

lehangolt/nyomott hangulat, az energiahiány, a melankólia, a kisebbség- vagy kisebbrendűség-érzés, az alvászavarok, a bezárkózás képtelen vagy megbirkózni a napi feladatokkal, öngyilkos gondolatok, szorongásos tünetek

váratlanul fellépő intenzív pánikrohamok

szorongás bizonyos élethelyzetektől vagy félelem az új rohamok átélésétől

kinoz a társaságtól való túlzott félelemmel. próbálod kerülni az olyan társasági helyzeteket, amelyek aggodalmat vagy szorongást okozhattak.

túlzott szorongás és aggódás gyötör


nemkívánt gondolatok gyötörnek ???


Mi az ami megvolt, és mi az, ami még jelenleg is megvan?


Értékeld át a kezdeti helyzetedet, és a jelent?


Nem tudom meddig szedted, de sok mulik saját magadon!!


Eddig kaptál egy mankót, de ha elhagyod, akkor magadtól kell megtanulni járni.


Kivánom sikerüljön.

2016. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen :D
2016. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen és 5 éve már nem szedem. Most olvastam a Szendi Gábor cikkében, hogy csak placebo hatása van.
2016. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem is csak placebo a legtöbb antidepresszáns :)
2016. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Aki azt írja placebo, volt már úgy igazán rosszul?Vagy csak hallotta meg olvasott róla? Szendi úr szerint minden placebo... De a tutit nem tudja megmondani
2016. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok, akik jártak terápiára, és megtanultak "mankó nélkül is járni".

Egyébként cáfolom, hogy placebo lenne: én szedtem, nem segített, de egyértelműen befolyással volt a hangulatomra, amit én inkább negatívan éltem meg, mint pozitívan. Amikor pedig a szokásosnál többet vettem be, akkor a hatás nagyon felerősödött. (Csak rövid ideig szedtem egyébként, pont azért, mert bár felpörgetett és egyfolytában vigyorognom kellett tőle, a lelkiállapotom nem javult.)

2016. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Placebo, persze.

Nyilván azoknak is placebo, akik életükben nem szedtek, nem tudják, hogyan fog lefolyni, mik a mellékhatások és mikortól hat. Aztán meg mégis úgy történik, ahogy másnál.

Szendi egy ostoba, kártékony ember, neki sem ártana valami gyogyót szedni. Szerinte kb még fél kiló cián is placebo.

2016. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Én is most fogok leszokni róla, remélem minden rendben megy vele. Te mióta próbálod csökkenteni ? És nincs-e valami mellékhatása az adag csökkentésének?
2016. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Balogh Zsozsó én meg csak pár napja kezdtem el csökkenteni . Egyelőre nem érzem hogy szarabbul lennék.
2016. nov. 18. 09:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Kapásból felezni minden napra, az szerintem elég durva ugrás. Gondolj bele, fél év (!) alatt illene letenni, ebből egyáltalán nem az következik, hogy már első héttől minden napra felezzük a teljes mennyiséget.
2016. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!