Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki már tényleg kigyógyult...

Van aki már tényleg kigyógyult a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés

..kb 17 éves voltam amikor előjött a sokak által leírt tünetekkel.

Paroxetin 20 mg-ot írtak fel rá..

Nagyon boldog voltam hogy végre újra tudok utazni..iskolába járni,és hogy végre nem kell harcolnom tovább ezekkel az átkozott rohamokkal.

Azóta volt hogy évekig nem szedtem,de nem is utazgattam hosszú távokra..csak éldegéltem..és a kb 60 km-es körzetemben elvoltam.Néha újra előtört..ekkor szedtem a gyógyszert jó pár hónapig,esetleg több mint egy évig is..

Épp tünetmentes voltam...és éreztem hogy az életemből sokkal többet szeretnék kihozni mint ahogy akkor éltem..ezért.külföldön vállaltam munkát..mert muszáj volt kilépnem abból a gödörből..amiben éltem..(szegény család) de az első hét végén roham jött rám...ezért újra elkezdtem szedni a Paroxetint..de nagyon szeretném elhagyni..szeretnék meggyógyulni..szeretnék sok helyet látni..repülni.stb..normális életet élni végre..


2016. nov. 20. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek ha te már tényleg kigyógyultál..meséld el hogyan sikerült!
2016. nov. 20. 13:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. AZ egyetlen, amit tehetsz, hogy viszonylag sokáig szeded, és a végén nagyon lassan teszed le. Akkor utána jó eséllyel évekig jó leszel megint.
2016. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak gyógyszerrel valóban nem lehet, de mélylélektani terápiával könnyen, gyorsan gyógyulhat az ember.

https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k&t=14s

2016. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél hónapja nem szedem a gyógyszert, ma újra elő jött. Szerintem nem lehet meggyógyítani ezt a sz...t. Esetleg együtt élni vele és megtanulni kezelni
2016. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a sz.r paroxetin a szexemet is tönkreteszi..
2016. nov. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!