Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges hogy az iskolában...

Beteges hogy az iskolában kivertem?

Figyelt kérdés
Hát kicsit szégyellem de nagyon kanos voltam mentek a jobbnál jobban kinéző tanárok stb és hát na... Ebédszünetbe bementem a wcbe és kicsapattam két alkalomal is...Valahogy nem tudtam megállni hogy ne... Amúgy általában itthon is kicsapom négyszer,ötször nem tudom miért de nem bírok magammal ... 16/f Ui:Csak normális választ várok.. nem kell baxogatni miatta...
2016. nov. 22. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,eléggé normális+saját szíved joga mikor könnyítesz magadon ez ügyben attól függ hogy mire tetted ezt.Mert ha a tanárokra akkor nagyon is.
2016. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen normális választ vársz erre?:D Legalább arra vigyázz, hogy a klotyóajtó zárva legyen.

Tényleg ennyire jók a tanerők nálatok?

2016. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah nagyon jók meg a diákok is persze a lányok
2016. nov. 22. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

én is szoktam :D sokat stresszelek, és minden kedden, mikor tanüzemes vagyok, kiszoktam, mert kb csak én vagyok az egész épületben a személyzeten belül.. meg péntekente lyukas órámban :D van egy szárny az iskolában, ahol a wc-hez van ablak, olyan kellemesen hűvös.. :D imádom az egészet, mert megnyugtat, és jobban folytatódik a napom

18/F

2016. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.. a személyzeten kívül* .. azt szépen elrontottam :D
2016. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!