Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni a gondolatok...

Mit tudnék tenni a gondolatok ellen?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vannak halállal kapcsolatos gondolataim. Először csak azon gondolkoztam, hogy mi lehet a halál után stb. (Ez egy bizonyos esemény után jött elő egyébként) Most már ott tartok, hogy napi szinten gondolok az öngyilkosságra. Kb napi jelleggel fogyasztok alkoholt, és lassan de biztosan fel emészt ez az egész. Érzem hogy gyengülök és hogy egyre kevésbé bírom már. Gyakran látom úgy a világot mintha "szürke lenne." Érdekesen hangozhat, de szó szerint kell érteni. Egyszerűen a fák level nem zöld, hanem halvány. Komolyan, mintha valami elcseszett filmben lennék. Vannak pillanatok amikor úgy érzem, hogy jól vagyok, de ez elég megtévesztő, mert az egyik percben okés vgyok, aztán mintha kicseréltek volna... Azon emberek véleményét szeretném kérni ebben a kérdésben, akik voltak már hasonló helyzetben. Mit tettek, és mennyi idő volt szükséges a "gyógyuláshoz"? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. nov. 22. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Amúgy,én nem voltam ilyen helyzetben,de ő eléggé sok idő szerintem.
2016. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy óriási mélyrepülés az életemben, mindennel próbálkoztam, kondi csajozás, sőt még nagyon rossz passzban egy elég csinos csajt is meg tudtam huzni, viszont a gödör mélyéről legális vagy illegális drogok nélkül nem lehet visszajönni. Bele keveredtél ebbe egy kicsit, de ki fogsz jönni és később úgy fogsz erre az időszakodra gondolni, hogy hú, de szar volt ott minden.

Én gyógyszert szedek, 4 hónapja, de még mindig nem érzem magam 100%-osnak sajnos. Egyébként minél előbb elkezdessz szedni rá valamit, annál hamarabb hat, én nagyon nagyon sokat vártam mire ilyen segítséget kértem, a végén már utcára se tudtam kimenni olyan rosszul voltam, mondjuk teljesen más dolgok miatt, de a lényeg ugyan az, a szerotonin rendszer sérül szorongásos zavarokba. Antidepi beállítja majd a szintjét, mint ha cukor betegség lenne, ennyi az egész. Ne félj segítséget kérni, hiszen bármi is van a halál után, itt, ezen a földön csak 1x élünk, akkor meg töltsük boldogan az ittlétet! Jobbulást!

2016. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!