Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint belehet venni idegess...

Frontint belehet venni idegesség miatti vérnyomás emelkedésre?

Figyelt kérdés
Amikor apám elmegy inni sokszor van úgy, hogy attól félve, mit fog itthon csinálni szorít a mellkasom.
2016. nov. 25. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mert függővé válsz és mindig több kel mert egy idő útán nem hat, egyedül akkor szabad szedni ha orvos felírja és úgy és annyit kell szedni ahogy felírta
2016. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez drog és nem megoldás
2016. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Jó lenne, ha nem frontint szednédbe ilyen helyzetben, mert függővé válhatsz a nyugtatók szedésében, és az szerintem sokkal rosszabb lesz a későbbiek folyamán. Próbálj meg valami más keresni erre a sajnos nem kis problémára.
2016. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Orvos írta fel, de csak akkor veszek be, hogyha nagyon ideges vagyok. Az elmúlt egy hónapban egy alkalommal vettem be két 0,25-ös szemet.


Szerintetek lehet ennek szervi oka? Mármint a mellkas szorításnak, nehézlégzésnek. Tavaly voltam ezzel orvosnál, elküldtek kardiológiára, mellkas röntgenre, mindkettő rendben volt.

2016. nov. 25. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább idegi oka van. A környezetet kéne elhagynod,ha tudod.
2016. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhagyni.
2016. nov. 25. 15:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért?
2016. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért? Azért, mert a szüleivel együtt lakik.
2016. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet venni rá. Ha csak időnként szeded,nem fogsz rászokni, viszont a vérnyomásodat csökkenteni kell,mert abból esetleg komnolyabb bajod lesz. Egyébként ,ha valakinek felszökik a vérnyomása, és ügyeletet hív (akkor,ha nem kimagaslóan nagy a vérnyomás), első lépésként szintén valamilyen feszültségolót,nyugtatót (Xanax,Frontin)adnak.
2016. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet mert folyamatosan szedni fogja, mivel egyszer egoldásnak gondolja aztán legközelebb is és aztán soha abba se hagyja
2016. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!