Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan stresszelek?

Folyamatosan stresszelek?

Figyelt kérdés

Nem alszom jól.Még álomomban is görcsölök valamin,emiatt kialvatlan vagyok.És van most egy olyan érzésem mintha minden olyan álomszerű lenne és pl a párommal mintha a dolgok is amiket együtt csináltunk olyan távoliak lennének...Ez mi ? Mi van ha mindent elfelejtek?

Nem akar megőrülni


Segítsetek kérlek!


2016. nov. 25. 17:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon be vagyok pánikolva
2016. nov. 25. 17:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a YouTube-on az

- Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

- Lelki bajok, megoldások

- Mire jó a hipnózis

című sorozatokat. Sok kérdésedre választ kaphatsz.

2016. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben de elmúlik ugye ? :( nagyon félek ,hogy így maradok :(
2016. nov. 25. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Drogoktol maradtál ugy esetleg?
2016. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

khmmm :D ja nyilván...

mikor a 18 évem alatt egy korty alkoholt nem ittam nem cigiztem...én vagyok a legnagyobb drogos :D


kialudtam magam és semmi bajom :D

2016. nov. 26. 06:53
 6/6 anonim válasza:
Pszihológushoz kell fordulni, nemszégyen az ha egy szakértő segítségét kéred, az lesz a szégyen ha bekattansz. Mink a testvéremmel sokat veszekedtünk kiskorunkban, voltegyszer hogy belevágta a fejem a radiátor szélébe, pedig csak kb 8-9 évesek voltuk. Az anyukám rögtön vitt minket . Márcsak a tudata, hogy egy szakértőre halgatsz és ő véleménye szerinte cselekedsz már segít.
2016. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!