Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka, a megmagyaráz...

Mi lehet az oka, a megmagyarázhatatlan idegességnek? Ami magától jön. Elkezded érezni. Aztán mindennel bajod van.

Figyelt kérdés
hogy hú van vagy 40 fok megsülök, vagy hú mennyi munkám van még mindig, vagy hú de ronda, hogy mehet így ki az utcára, ,vagy miért 99 ft a vége mindennek, miért nem kerek, az ember nem hülye, stb
2010. ápr. 30. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ó ne viccelj... én sokszor vitatkozom magammal, kényszerből csinálok dolgokat és közben azzal ijesztgetem magam, hogy ha nem így csinálom akkor valami baj fog érni stb. Sőt ha sok sz@r ér egy nap, akkor el kezdek szorongani, nem tudok aludni stb. Ahogy elnézem ilyesmi mindenkinek van... kinek sok, kinek kevés. Rohan a világ, mi meg néha nem érjük utol magunkat... Aztán már kikapcsolni is elfelejtünk, és ha lehetőségünk van se tudunk relaxálni. Pedig az a kulcsa mindennek.
2010. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Relax-hiány a magyarázat. Avagy ha sokáig nincs vagy kevés az időd magadra figyelni.
2010. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan most a telihold az oka. Én minden teliholdkor kiállhatatlan vagyok, ilyenkor majd felrobbanok!
2010. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első válaszolónak írom:

neki az idegesség oka: az ambíció

nekem nem erről van szó

a relax nem jó, mert próbáltam már és úgy kikapcsolok, hogy utána egy napig nem tudom azt sem mit akarok, úgy minden mindegy

2010. ápr. 30. 12:48
 5/7 A kérdező kommentje:

ja és a telihold

amióta az ember nem a nappal kel és fekszik, nem a csillagokat követjük, hanem a gps-t, azóta csökkent az ember természettel összefüggő lelkiállapota is a nullára

ok kivéve esőben mindenki nyomott

csak az nem, aki szerelmes...

2010. ápr. 30. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de legszívesebben kiugranék az ablakon, mert jelen hangulatomban mindenkivel csak veszekedni tudok. Talán aludnom kellene, de egyszerűen nem tudok. Mintha megittam volna 6 bögre kávét. Közben dühös vagyok az egész világra, beleértve magamat is, de fogalmam sincs, hogy miért, hiszen alapból nem is volt rossz napom, nem történt mostanság semmi rossz dolog velem. Amiért pedig a körülöttem élők kedvét is lehúzom, még szomorú is vagyok.

Azt hiszem, most már be kellene fognom a számat, illetve lekötöznöm a kezeimet XD

2010. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én néha reggeli ébredésnél is érzem, hogy kinyílik a szemem és o de rossz...és nem tudom mi a rossz....

annyit észre vettem már, ha pl melegem van, feszültebb vagyok

volt egyszer egy ilyen kísérlet, hogy válófélben levő párt magukra hagytak, és ahogy kezdték emelni a hőmérsékletet, úgy lettek egyre indulatosabbak...

amúgy semmi egyéb ötlet

2010. máj. 22. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!