Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichologus segitett már...

Pszichologus segitett már valaha valakin? Voltam már többnél, de semmivel nem vagyok jobban.

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 12:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miről beszélgettetek, hogy utána mertél a mankó közelsége nélkül is járni?
2016. nov. 26. 13:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Semmiről,illetve semmi különösről. A gyerekkoromtól kezdve,hogy miket csináltam,mit szerettem,mit nem szerettem, mit szeretnék meg nem történtté tenni. Ilyenekről. Konkrét dolgokat már ne tudok mondani,mert nem emlékszem, ez 14 éve volt.
2016. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
4%
A pszichológia nem más, mint áltudomány.
2016. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezkröl mi is beszélgettünk. :(Én ettöl nem tudtam elhagyni a saját "mankóm". :(
2016. nov. 26. 14:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy a pszichológai működni tudjon kell egy megfelelő adó és egy megfelelő vevő. Ha valamelyik hibádzik, vagy a kettő nem "illik" egymáshoz,akkor nem fog történni semmi. Mivel már több pszichológusnál jártál, nem hiszem,hogy egyik sem "illett" hozzád. Nem lehet,hogy eleve kételkedve mész?
2016. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. De attól, hogy elmondom, ni történt az elmúlt 2 hétben (amit a varátaimnak is meg az ismerösöknek us elmondok) attól még nem múlt el a probléma. :( Nektek elmúlt, elmúlna?
2016. nov. 26. 18:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Vak vezet világtalant.

A pszichológus akkor tud segíteni, ha terápiára IS kiképezték, egyébként valóban csak beszélget, aminek kevés az értelme.

Olyant keress, aki KIP, ego-state, regresszió, Brashaw, Rossi, Ericksoni módszerekkel kezel, és nem csalódsz.

2016. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!