Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kezeljem a kényszerbetegs...

Hogy kezeljem a kényszerbetegséget?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje kényszerbeteg vagyok állandóan olyan dolgokra gondolok ami elég rossz lenne pl mások megütése, bántása csak ugy. Semmikép nem akarok terápiákra, pszichológushoz járni. Akkor még szüleim is megbolunulnának ... Egyszerűen csak a gyógyszerek segíthenek? Hol irják fel nekem?.
2016. nov. 30. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszereket márpedig pszichiáter írja fel. A lelkeden meg pszichológus segít, tehát nem tudod kikerülni.
2016. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdel sportolni valamit? Lemész egy konditerembe, futsz fél órát, kicsit súlyzózól, aztán még elmész püfölni a boxzsákokat. Garantáltan le fogod vezetni vele a püfölhetnékedet.
2016. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 2. jól írja, le lehet vezetni vele a feszkót.
2016. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már másfél éve edzek és boxolok vettem itthonra egy jó boxzsákot amit használok is hetente 3x pont azért vettem mert gondoltam segít.. Nem csak olyan kényszer gondolataim vannak hogy bántsak valkit.
2016. nov. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!