Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió lenne?

Depresszió lenne?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete minden éjszaka sírok kb 2 órát. Vendéglátásban dolgozom "baráti" társasággal kb 3 hónapja. A párommal együtt lakom és dolgozom, nagyon szeretjük egymást. Én már nagyon szeretnék tőle gyereket de ő nem. Rosszul esik, hogy mindenki már boldog családban él vagy várja a babájukat mi meg még sehol sem tartunk. Visszaterve az egeszsegemre, egyre jobban fogyok, faradekony

2016. dec. 1. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz még egy embert halálra ítélni? Azzal, hogy megszülöd, halálra is ítéled.

Több, mint 7 milliárdan vagyunk jelenleg, szerinted ez nem elég? Vagy túl kevés az éhező száj?

2016. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszra csak azt tudom mondani, hogy ez a normális hogy babát szeretne :) mindenki saját maga tudja hogy el tudja-e tartani a babát , vagy sem.

Szerintem ő vagy ....meg nem készült fel, bulizni, szórakozni szeretne, lehet hogy fiatalok is vagytok és éppen ezért, az anyagi háttér sem utolsó dolog.

Beszélj vele , ha szeret és megért téged, mindent meg lehet oldani. :)

Amúgy nekem is van egy 15-e fiam, 14-lányom egyedül nevelem őket Írországban és mégis boldogok. Reggebben sem volt jobb lehetőség és nem is fog változni.

:(Kitartas!!

42-e.

2016. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

"ez a normális hogy babát szeretne :) mindenki saját maga tudja hogy el tudja-e tartani a babát , vagy sem."


Egyrészt azért vagyunk már 7 milliárdan, mert mindenki babát szeretne, (csak úgy megemlíteném, hogy már egy ideje nem jut mindenkinek tiszta ivóvíz, és élelem se). Másrészt itt egy ember jólétéért a harmadik világban 3 gyerek dolgozik meg éhbérért.

2016. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pont hogy nem látják át sokan mennyi gond és felelősség jár egy gyerekkel és csak ész nélkül szaporodnak... elsőnek igaza van, van elég árva és éhező, nélkülöző ember így is... ha annyira tombolnak az anyai ösztönök akkor okosabb lenne rajtuk segíteni
2016. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!