Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki? Aki pánikbeteg...

Van itt valaki? Aki pánikbeteg szorong.

Figyelt kérdés
Fura dolog törtènt ezek sajnos megvannak nálam jó ideje.De mostanság egyre rosszabb.Most olyan érzés mintha az idegeim felmondták volna.Hanghalucinációm van.Vettem be Frontint.De most úgy érzem befogok kattani.Nem bírom elterelni a gondolataim.Ez ,,normális''még?Nem tudom mit csináljak? 26N.
2016. dec. 3. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
halucinációk már nem igazán tartoznak a pánikbetegséghez. még a testenkívüli érzés, nem vagyok a testemben érzés az igen. ilyenkor mit hallasz? szavakat vagy csak hangokat? pánikbeteg vagyok 9éve
2016. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Igen nem igazán hangok csak mintha nem is én lennék csak a gondolataim rabja lennèk.9éve?Az rengeteg idő és nem sikerült semmivel kigyógyulnod?
2016. dec. 3. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam szorongani... Én is 26/N
2016. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ebben az évben volt nekem pánikbetegség/szorongásos depresszió. Amióta szedem gyógyszereket, elmúlt betegségem.
2016. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!