Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Van itt még valaki,...

S. O. S! Van itt még valaki, aki pánikbeteg és/vagy szorong, és egész nap szédül? Hogyan kezeled/kezelted?

Figyelt kérdés

Sajnos én már másfél éve minden nap szédülök,csak van amikor jobban,van amikor kevésbé.Erre szeretnék megoldást találni,hogy végre elmúljon.Egyébként ezenkívül más tüneteim is vannak,sajnos.

Pszichiáterhez járok három hónapja.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 7. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nekem az egyik ismerősöm volt pánikbeteg, inyekciós kezeléssel volt először most már gyógyszerrel van kezelve.

te szedsz valamit?

2011. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Prozacot szedek,de nem igazán haszál.Több mint egy éve szédülük megállás nélkül,az orvosok azt mondják,hogy idegi alapon van,nincs szervi bajom.Lassan már beleőrülök.Itthon ülök egész nap,annyira rontja az életminőségem.
2011. ápr. 7. 13:04
 3/20 anonim ***** válasza:

Sportolás aktívan, multi vitamin bevitel, jóga, relaxációk, étkezési szokások megváltoztatása, EFT.


Milyiket próbáltad ezek közül?


Látogass el erre a weboldalra:

www.neuroptim.hu

2011. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nyaki csigolya is okozhat szédülést. Több mozgást, gerinc-

tornát javasolok. Én is szedek antidepit, megtévesztő a szédülés, általában a deressziósok keveset mozognak.

2011. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)

Kedves mmásodik kommentelő!Mi az az EFT?

2011. ápr. 10. 23:29
 6/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Türelem. Ennél a betegségnél három hónap az nem idő. Általában ilyen időtájt szokták visszarendelni a beteget, ellenőrzésre. És ha a gyógyszere nem hat rendesen akkor adnak másikat, vagy emelik az adagot. Hogyan kezdődött ez a bajod, és miért csak most jutottál pszichiáterhez? A szédüléseddel voltál ideggondozóban? Sosem szabad feladni.

Egy volt pánikbeteg.

2011. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: maradjál csak az állami kezelésnél. Ne higgyjél különbözö öngyógyító szemfényvesztésnek.
2011. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia,


Milyen egyéb tüneteid vannak még? Mennyi idős vagy? Azért kérdem, mert én is hasonló cipőben járok...hátha tudunk egymásnak okosabbat mondani....

2011. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

szia,detto uyganez,nekem zsibbadásom is van,és levegőt is alig kapok,xanax,paroxat,de terhes lettem abbakellett hagynom,most megyek vissza dokihoz,2 hónapja szültem,én is egész nap szédülök.

ráadásul egyedül a babával egész nap.

ha gondolod írj rám e mailben,szükségem lenne barátnőre,aki hasonló cipőben jár:

leopardninja@hotmail.com


próbáltam a tai chit,10 évig csináltam,segít,és a citromfű tea is...csak nekem most elég durvák a rohamok,mert hirtelen kellett abbahagynom a gyógyszert...

a lelki támogatás is sokat segít...

várom,hogy írj!

kitartást,erőt!

2011. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

előző vagyok, msn címem is ugyanaz,nyugodtan vegyél fel

am 23 éves vagyok,még egyetemista,bp-n lakom

2011. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!