Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség visszatér?

Pánikbetegség visszatér?

Figyelt kérdés
Röviden korábban pánikbetegséggel diagnosztizáltak. Szedtem nyugtatót. Letettem, utána lévő egy hónap nehéz volt, de teljesen "tünetmentes" lettem. Ennek már több mint fél éve. Most viszont előjött állandó jelleggel, egy fajta remegés, gyengeség, vizenjárás érzés szédülés ami terhelésre felerősödik. Közérzetem jó, alvás problémáim nincsenek. Nem vagyok levert van életkedvem, tehát depresszióra utaló jeleim nincsenek. Volt már valaki hasonló állapotban? Pánik lenne újra? Közel sem olyan vagyok, mint akkor voltam.

2016. dec. 6. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, de utólag máshogy fogja látni. Én 7 évig voltam pánikbeteg, ez a 7 év konkrétan kiesett az életemből, csak szenvedtem. Mégegyszer nem vállalnám ezt be semmiért, de tudom, hogy ez segített abban, hogy szinte mindent átértékeljek magamban.
2016. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!