Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasznosak az önsegélyező könyvek?

Hasznosak az önsegélyező könyvek?

Figyelt kérdés

Működnek azok a dolgok amik le vannak írva bennük?

Nem inkább csak lufit árulnak? Annyi van,de ha működne 2-3 nem adnának ki újakat.

Pszichológusok,pszichiáterek,ezoteristák,Titok,Napoleon Hill ,stb.

Ez a nincs lehetetlen csak tehetetlen és Amit el tudsz képzelni azt elérheted meg Amire képesnek tartod magad azt meg is tudod valósítani nagy dumák számomra már bántóak.

Vannak rajtunk kívül álló dolgok.

Tudomásul kell venni,hogy nem sikerülhet min mindenkinek.

Én sem szeretem az életem és keresem mitől lehtne jobb, de az ábrándozás és magkapod ha akarod dolog meg csak higgy magadban....



2016. dec. 6. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Márpedig működnek, de csak egy bizonyos szint után... amikor már az ember feldolgozta a mélyen gyökerező problémáit, kialakította a megküzdési stratégiáit, képes hatékonyan működtetni az életét, leküzdötte a korlátozó hiedelmeit. Ha erre a szintre eljutsz, utána a könyvek hasznos segítséget nyújtanak a további fejlődéshez.

De hát magad is leírtad: mindent megkapsz, csak hinned kell benne - nálad a gond az, hogy nem hiszel benne. Akkor pedig tényleg nem működik.

2016. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak jók és vannak rosszak is.
2017. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!