Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy időnként kényszergondolatok gyötörnek. Tegnap például egy olyan hogy egy bevásárlóközpont mosdójába voltam és attól ijedtem meg hogy akaratom ellenérr tudtomon kivül megerőszakoltam valakit Bár akkor nem tudtam volna csak úgy lazán kisétálni onnan, valaki biztos utánamszólt volna. Járok pszichológushoz meg ilyenekkel próbálom magam nyugtatni de bárki véleményét szivesen olvasnám.
2016. dec. 7. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre sajnos itt valószínűleg nem fogsz konkrét választ kapni, mivel jársz pszichológushoz, valószínűleg közösen rá fogtok jönni, mi okozza nálad ezeket a fura gondolatokat, és kitartó, hosszú terápiával ki is tudjátok majd őket javítani, el tudjátok őket tüntetni. Kitartást hozzá!

Egyébként a kényszergondolatok ellen gyakran antidepresszánsokat szoktak felírni, de valószínűleg ezt a pszichológusod nem látta indokoltnak, mivel akkor már minden bizonnyal szednéd.

2016. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!