Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy segíthetnék magamon, ha...

Hogy segíthetnék magamon, ha herótom van az önsegélyező dolgokból?

Figyelt kérdés

Nem tudom ezeket a könyveket elolvasni.

Párat sikerült, de jobb nem lett.Volt ami kiakasztott.

Változni akarok, ha lehet gyorsan,mert már így is sokat vesztettem csak nem tudom hogyan.



2016. dec. 8. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával. De gyorsan nem megy, az igazán eredményes terápia több éves. De minél előbb vágsz bele, annál hamarabb lesz érdemi eredmény is.
2016. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oda nem tudok eljárni.

TBvel 1 emberhez mehetnék akivel már találkoztam és pont nem ér semmit.Túl ritka,túl rövid találkozók.Elfelejtette,hogy megyek így csak 20 perc jutott rám. A találkozó előtt 1,5 órával szólt,hogy toljuk el 2 héttel későbbre meg hasonlók voltak.

A magánrendelést meg nem tudom megfizetni !

Évek.... pont abból van kevés, mire megváltoznék már rég abba a korba érnék ahol másmilyen életet kellene élni, mint amire vágyom,amiből kimaradtam. Amiért dolgoznék egy szakemberrel.

Ráadásul mit csinál egy szakember? Semmit. Azt fogja mondani,hogy hidd el képes vagy rá. Én meg nem hiszem el és ennyi. Nincs feltárás,megértés,rávezetés,megvilágosítás, nem látatja velem a történteket másképp,nem mutat másik nézőpontot.

Lényegében nem tud segíteni. Ezt tapasztaltam.

2016. dec. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!