Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zsong a fejem állandóan. Nem...

Zsong a fejem állandóan. Nem birom elviselni az ingereket, hangokat. Szerintetek mi ez vagy mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Az alap agyi állapotom néha átkapcsol és ilyenkor egyszerűen nem birom elviselni a körülöttem lévő hangokat, emberi beszédet, fényeket. Nem érzem biztonságban magam ott ahol vagyok épp, mindenféle gondolatok kavarognak a fejemben de ilyenkor gondolkodni se birok rendesen se figyelni bármire is csak érzem hogy fáj a fejem és olyan érzés hogy tele van minden szarral. Így bezsong az egész fejem. Igazából kb sejtem mitől van, mitől lenne jobb. Ha teljes nyugiban lehetnék mindentől elzárva ingerek nélkül csak meditálnék, csak sajnos ezt most nem engedhetem meg, az egyetem miatt hogy kikapcsolok egy hétre így vizsgák előtt.

20/F


2016. dec. 10. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltass agyi röntgent. Kizárja az agyvérzést és a strokeot
2016. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nemhiszem hogy lenne valami ilyesmi. Bar magas vernyomasom van es apai agon minden ferfi felmenom agyverzesben halt meg szoval lehet van benne valami.
2016. dec. 11. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet?xd több mint valószínű, de akkor nem ide irogatnál
2016. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi volt a baj kiderult mar?
2023. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Pszihológiai eredetű. Azóta elvégeztem az egyetemet, nem élek már szülőkkel, van pénzem, sportolok és elmúltak a hasonló problémák.
2023. aug. 24. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!