Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel vágják fel az ereiket,...

Mivel vágják fel az ereiket, akiknek a kezéből ömlik a vér mégis túlélik?

Figyelt kérdés
Értem akinek komolyak a szándékai gondolom hosszába nyeszeteli magát,de mitől véreznek ennyire? azért a penge nincs ilyen éles..hányszor vágtam már meg magam borotválkozás közben mégse véreztem el
2016. dec. 12. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
:-/ Nem éles a penge?? Akkor nem vágtad el még vele testrészed vhol! A borotválkozást ne tedd ide! És mitől vérzik? Nyilván attól hogy nem szenved krónikus véralvadásba hanem normál a véralvadási értéke, meg mindenki vérzik kivétel nélkül! Hülye egy kérdés volt..
2016. dec. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt gondolkodj el azon, hoyg miért van olyan kifejezés, hogy "borotvaéles" - ugyanis ez volt a lehetö legélesebb dolog.


Másrészt a borotválkozáskor a penge elvileg felfekszik a börön, öngyilkosoknál meg merölegesen, azaz más irányba hat a vágás iránya.


Harmadszor meg igen sokan elözöleg beszednek egy csomó aszpiritnt, ami a véralvadást gátolja, és ezért nem áll el a vérzés.

2016. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki túl éli valószínű időben rátalálnak, még frissében és kap segítséget. Vagy ! csak egy felszínes sérülése keletkezik, nem vágja meg magát olyan mélyen, artériát nem talál el.
2016. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!